Kjære elever, foresatte og samarbeidspartnere,
Nå går vi inn i juleferien etter en innholdsrik og fin høst på Lofsrud. Siste skoledag før jul er fredag 19. desember, og første skoledag etter nyttår er mandag 5. januar. Da møter elevene til vanlig tid kl. 09.40.
Vi vil rette en stor takk for innsatsen denne høsten - til våre flotte elever, dyktige og engasjerte ansatte, og til foresatte for et godt og tillitsfullt samarbeid. En særlig takk også til et aktivt FAU og elevråd som bidrar til å gjøre skolehverdagen bedre for alle.
Nå håper vi dere får noen gode dager til å lade batteriene, senke skuldrene og nyte ferien med deres nærmeste. Gled noen du er glad i, og husk også dem som ikke har så mange rundt seg - et smil, en invitasjon eller en omtanke kan bety mer enn man tror. La oss passe på at ingen blir stående alene.
Vi gleder oss til å ta fatt på 2026 sammen med dere.
God jul og godt nyttår!